Intel NUC Mini PC
Stretnite sa so silným mini PC, ktoré len Intel mohol zostaviť.

Čo je Intel® NUC?

Intel® NUC je počítač malého formátu s malými rozmermi. V skratke Next Unit of Computing, Intel® NUC podáva výkon veľkého počítača do vašej dlane.

Zostavte si Intel® NUC presne tak, ako potrebujete. Vyberte si z ready-to-run Intel® NUC Mini PC a barebone Intel® NUC Kits podľa vlastných potrieb.

171881-2_intel-nuc-kit-8i5beh-i5-usb3-th3-dp-wifi-m-2-2-5-e1624956723673

Intel® NUC 10. generácia

Intel® NUC 11. generácia

intel-nuc-kit-7cjyhn2-celeron_i435785-pyfruqa9y1j957kg7rqngf0dbuz6n5hifcqtbov7bk

Intel® NUC 12. generácia

Intel® NUC funkcie a výhody

Intel® NUC je platforma mini PC, ktorá po vás nikdy nebude chcieť, aby ste obetovali porty,výkon alebo flexibilitu.

Všetko, čo počítač dokáže, Intel® NUC dokáže aj v malom

Intel® NUC Mini PC prináša výkonný procesor, rýchlu pamäť a masívne úložisko zrovnateľné s najnovšími veľkými stolnými počítačmi, v tých najmenších rozmeroch, aké dokážeme navrhnúť.

Vysoký výkon, poháňaný najnovšou technológiou Intel®

Intel® NUC je vybavený najnovšími procesormi Intel® Core ™, ktoré sú k dispozícii s integrovanou alebo samostatnou grafikou, buď v konfigurácii SSD (Solid State Drive) alebo pevného disku (HDD), a sú navrhnuté tak, aby spolupracovali v neuveriteľne malom rozmere.

Intel® NUC: nič nie je obetované – iba veľkosť

Intel® NUC Mini PC majú väčšiu konektivitu než mnoho súčasných notebookov. Niekoľko predných a zadných USB portov, HDMI, technológia Thunderbolt™ 3, slot pre microSD a Gigabit Ethernet vám poskytujú úplnú flexibilitu.

Otvorená platforma pro tvorcov a integrátory

Intel® NUC barebones kits je výkonný mini počítač pre projekty všetkých veľkostí, od herných konzol na mieru až po priemyslové aplikácie. Intel® NUC Kits je bez operačného systému a presnej konfigurácie.

Mini PC prevedenie, úsporný režim

Každý Intel® NUC Mini PC optimalizujeme pre malé priestory a nízku spotrebu. Vyberte si certifikovaný Intel Star * Intel® NUC pre zaistenie efektívnej spotreby energie.

Kvalita a spoľahlivosť od spoločnosti Intel

Intel® NUC je jediný mini počítač navrhnutý, vyrobený a podporovaný Intelom. Získate kvalitu, výkon a dlhodobú spoľahlivosť, ktorú od spoločnosti Intel očakávate a to s 3-ročnou zárukou Intel a nepretržitou podporou.

Ste koncový užívateľ a máte záujem o produkty Intel® NUC?

Nakupujte u našich súčasných partnerov.